Go to content

Dlaczego warto zapisać się na program rozwojowy?

Gamitlab|2 września 2020

Programy rozwojowe, które właśnie stały się częścią oferty Gamitlab, to unikalna propozycja na polskim rynku. W cenie standardowego kilkudniowego szkolenia oferujemy pakiet kilku rozbudowanych kursów online, który w zależności od programu obejmuje od 100 do nawet ponad 250 godzin nauki.

Kursanci mają rok na ukończenie programu i mogą w tym czasie swobodnie zapisywać się na odpowiadające im zajęcia wirtualnej klasy oraz bez ograniczeń korzystać z materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki, również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zajęcia w wirtualnej klasie są prowadzone na żywo w języku angielskim przez zagranicznych ekspertów. Podczas zajęć kursanci mają okazję wykonywać zadania, zadawać pytania prowadzącym czy prowadzić dyskusje. Większość lekcji odbywa się w 4-godzinnych blokach w soboty i niedziele, dzięki czemu łatwo można połączyć naukę z pracą.

Jako że programy rozwojowe kładą nacisk na rozwój praktycznych umiejętności, uczestnicy mają okazję zapoznać się ze specjalistycznymi narzędziami i wykorzystać ich znajomość podczas pracy nad projektami. Rozłożenie nauki w czasie sprzyja utrwalaniu informacji i w odróżnieniu od standardowych, nastawionych na teorię kilkudniowych szkoleń, nasi kursanci nabywają praktyczne kompetencje, które pozwolą im na zdobycie wymarzonej pracy lub awansu.

Programy przygotowują także do zdawania prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych renomowanych międzynarodowych instytucji i firm, w tym PMI, EXIN, IASSC, AWS, Microsoft czy Google.

Za jakość oferowanych przez nas szkoleń odpowiada Simplilearn, jeden ze światowych liderów w dziedzinie nauczania online.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię kompleksowe kursy IT online, metody zwinne, kursy DevOps, praca w chmurze, marketing internetowy, kursy big data czy prestiżowy certyfikat IT lub zarządzania projektami – w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Przyspiesz swoją karierę i sprawdź nasze programy rozwojowe:

Big Data Engineer

Artificial Intelligence Engineer

Data Analyst

Data Scientist 

Cloud Architect

Digital Project Manager

DevOps Engineer

Digital Marketing Specialist

Digital Marketing Associate

Autor