Go to content
Szkolenie marketing internetowy online

Szkolenia Marketingu Internetowego z Leszkiem A. Nowakiem już na Gamitlab.com

Gamitlab|19 lutego 2021

Nowe kursy marketingu internetowego w Gamitab

Bardzo miło nam ogłosić, że lista oferowanych przez nas kursów powiększyła się właśnie o dwa nowe szkolenia prowadzone przez Leszka A. Nowaka, doświadczonego specjalistę z zakresie marketingu internetowego i e-commerce.

Szkolenie Digital Marketing Professional

Szkolenie Digital Marketing Professional przekazuje szeroką wiedzę w zakresie marketingu internetowego. Tematy poruszane na szkoleniu to m.in. podstawy i trendy marketingu internetowego, planowanie działań marketingowych, reklama display i programmatic, SEO, SEM, reklama wideo, marketing w mediach społecznościowych, content marketing i webwriting, marketing mobilny, e-mail marketing, rynek e-commerce, analityka internetowa i UX.

Szkolenie Akademia E-Commerce 3D. Wszystko o sprzedaży w Internecie

Szkolenie Akademia E-Commerce 3D. Wszystko o sprzedaży w Internecie pozwala uzyskać wiedzę niezbędną do rozpoczęcia działalności  handlowej w Internecie: od wdrożenia e-sklepu poprzez jego optymalizację, reklamę rynkową, wytyczne prawne handlu w sieci, aż do mierzenia efektów i doskonalenia działań sprzedażowych.

Dlaczego warto zapisać się na kurs marketingu internetowego online?

Działania marketingowe w Internecie to już nie wybór, a konieczność dla nowoczesnych firm, niezależnie od branży. Aż 83% małych firm przyznaje, że internetowe działania marketingowe skutecznie pomagają w osiągnięciu zamierzonych celów. Szczególnie szybko rozwijające się specjalizacje to marketing w mediach społecznościowych, SEO, SEM oraz conent i e-mail marketing.

Marketing internetowy to nieustannie rozwijająca się dziedzina, a zapotrzebowanie na specjalistów ds. marketingu online ciągle rośnie i znacznie przekracza liczbę potencjalnych kandydatów gotowych do podjęcia pracy. Sprawia to, że marketing cyfrowy jest bardzo atrakcyjną ścieżką kariery, otwierającą wiele drzwi na rynku pracy.

O trenerze

Szkolenie marketing internetowy online - trener Leszek Nowak

Leszek A. Nowak to ekspert i doradca w obszarze digital marketingu (interactive, on-line media). Posiada dwudziestoletnią praktykę w budowie strategii marketingowych, projektowaniu procesów sprzedaży, realizacji działań komunikacyjnych, zarówno dla dużych, międzynarodowych korporacji, jak i w mniejszych firmach z polskim kapitałem. W swoim życiu zawodowym prowadził własną agencję interaktywną NetMarkets, a także zarządzał agencją OS3. Pracował jako doradca zarządu ds. E-Commerce w Danhoss. Kierował marketingiem usług dodanych w T-Mobile. Wcześniej był konsultantem w zakresie doradztwa marketingowego w Ernst&Young.

Leszek jest doświadczonym szkoleniowcem w obszarze marketingu internetowego. Zaczynał w latach 1996-1997, prowadząc cykl szkoleniowy o roli i możliwościach wykorzystania Internetu w biznesie dla oddziałów terenowych Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego na terenie całej Polski.

Prowadzi szkolenia tematyczne otwarte i zamknięte, w tym szyte na miarę, uwzględniające specyficzne potrzeby Klientów.

Najważniejszą specjalizacją Leszka jest tematyka E-Commerce.

Szkolenia prowadzone przez Leszka znajdziecie tutaj.

Autor