Go to content

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Gamitlab nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych osób, które zasilą nasz zespół i wspólnie z nami będą realizować nasz cel: zapewnianie dostępu do wysokiej jakości szkoleń w kluczowych obszarach gospodarki cyfrowej.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Head of Digital Marketing

Wymagania:

– doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych i sprzedażowych online

– min 4 lata doświadczenia w marketingu cyfrowym w firmie e-commerce

– doświadczenie w opracowaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych w Google Ads oraz w mediach społecznościowych (FB, LinkedIn)

– dobra znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i e-commerce, marketing automation

– doświadczenie we współpracy w agencjami reklamowymi,

– duża samodzielność w działaniu, orientacja na wynik,

– dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

– przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych

– analiza i raportowanie wyników, optymalizacja kampanii pod kątem wybranych parametrów

– współpraca i koordynacja prac z agencjami reklamowymi

– rozwój obecności w mediach społecznościowych

– rozwój rozwiązań marketing automation

Oferujemy:

– wynagrodzenie stałe oraz premia zależna od realizacji ustalonych celów

– realny wpływ na rozwój firmy, możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

– szeroką ofertę szkoleń online

– sympatyczną atmosferę w pracy

– pracę w centrum Warszawy, możliwość pracy zdalnej

– elastyczne godziny pracy

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

  • nawiązywanie nowych partnerstw i pozyskiwanie trenerów i firm szkoleniowych na platformę
  • prezentacja firmy, tworzenie ofert i umów partnerskich
  • wsparcie nowych trenerów w procesie uruchamiania oferty na platformie gamitlab.com
  • utrzymywanie i rozwój relacji z trenerami i partnerami firmy
  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem nowych partnerstw

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w rozwoju biznesu lub sprzedaży B2B
  • umiejętności nawiązywania relacji biznesowych, komunikacji i negocjacji online
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klienta telefonicznie i online
  • bardzo dobra organizacja pracy, wytrwałość w dążeniu do celu, orientacja na wynik
  • mile widziane doświadczenie w firmie szkoleniowej lub w organizacji szkoleń
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe oraz premię zależną od realizacji ustalonych celów
  • umowę zlecenie na okresie próbnym, potem umowa o pracę lub b2b
  • rozwój zawodowy i możliwość kształtowania rozwoju firmy
  • pracę w nowoczesnej firmie w branży edutech
  • sympatyczną atmosferę w pracy
  • szeroką ofertę szkoleń online
  • pracę w centrum Warszawy

Stażysta

  • przygotowywanie opisów nowych produktów
  • wprowadzanie nowych produktów na platformę e-commerce, optymalizacja produktu
  • zbieranie danych, przygotowanie analiz rynkowych,
  • opracowanie materiałów informacyjnych i reklamowych na www i media społecznościowe

Wymagania:

  • łatwość w formułowaniu tekstów na www, opisów szkoleń
  • dokładność sumienność w zakresie powierzonych działań
  • entuzjazm i duża energia w pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • płatny staż na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • szkolenie w zakresie wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w centrum Warszawy,

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w innowacyjnej firmie i chcesz mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy, wyślij swój życiorys. Proszę dopisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.