Go to content
szkolenia w wirtualnej klasie

Dostęp do platformy szkoleniowej przez 12 miesięcy! Kursy i szkolenia w wirtualnej klasie. Szkolenia IT online.

Metody szkoleń w Gamitlab

W Gamitlab znajdziesz szkolenia skierowane na rozwój kompetencji cyfrowych. Wykorzystujemy szkolenia IT online, aby pomóc Ci zdobyć najbardziej poszukiwane na rynku kompetencje. Nasze kursy online wykorzystują szereg metod, które nastawione są na podniesienie efektywności nauki. Wielu z naszych studentów łączy pracę ze szkoleniami. Dlatego dobraliśmy różnorodne metody uczenia aby umożliwić połączenie nauki i intensywnej pracy zawodowej.

Wszystkie nasze kursy są prowadzone online. W opisach kursów znajdziesz informację o metodzie i zakresie każdego szkolenia. Używamy trzech metod szkolenia: praca samodzielna we własnym tempie (self-paced learning), szkolenie z instruktorem na żywo w wirtualnej klasie, oraz połączanie tych dwóch metod: online bootcamp.

Dodatkowo możesz wybrać programy rozwojowe, obejmujących kilka lub kilkanaście szkoleń w ciągu roku. Takie programy wykorzystują zarówno metodę self-paced learning oraz online bootcamp.

Praca we własnym tempie (self-paced learning)

Decydując się na kurs prowadzony tą metodą, otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej zawierającej materiały wideo do samodzielnej nauki, prezentacje na slajdach w pdf oraz zbiór ćwiczeń, projektów i pytań testowych. Kursy IT online dzielą się na tematyczne moduły, które kończą się sprawdzającymi wiedzę quizami.

Szkolenie we własnym tempie jest szersze, niż tradycyjny e-learning oparty jedynie o odsłuchiwanie nagranych treści. Kursanci wykonują zadania, które sprawdzają umiejętność wykorzystania nabytych w trakcie kursów kompetencji w praktyce.

Wiele szkoleń obejmuje projekty opracowane na podstawie rzeczywistych problemów biznesowych. Projekty są wysyłane do oceny poprzez platformę szkoleniową (Learning Management System). Na ukończenie takiego szkolenia masz 12 miesięcy i pracujesz we własnym tempie, mając dostęp do treści edukacyjnych w dowolnym miejscu i czasie (również za pośrednictwem aplikacji mobilnej). Materiały edukacyjne są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Szkolenie w wirtualnej klasie

Kursy prowadzone tą metodą są oparte o spotkania z doświadczonym wykładowcą na żywo. Korzystamy ze znanych platform takich jak Zoom czy Ciso Webex. Przed zajęciami otrzymujesz link do spotkania. W trakcie szkolenia możesz zadawać pytania prowadzącemu oraz dyskutować na czacie z innymi uczestnikami. W zależności od programu zajęć studenci otrzymują indywidualne lub grupowe zadania do wykonania, prezentują wyniki pracy poprzez współdzielenie widoku ekranu (screen sharing). Kursy podzielone są na sesje, każda trwa 4 godziny. Szkolenia w wirtualnej klasie mogą odbywać się w trybie stacjonarnym – od poniedziałku do piątku lub w trybie niestacjonarnym – w soboty i niedziele. Kursanci muszą znać język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację z prowadzącym i pozostałymi uczestnikami (średnio zaawansowany B2).

Online bootcamp

Metoda online bootcamp to połączenie self-paced learning i zajęć w wirtualnej klasie. Wybierając kurs prowadzony metodą online bootcamp otrzymujesz dostęp zarówno do wykładów wideo (e-learning), prezentacji i ćwiczeń do samodzielnej nauki, jak i zajęć z trenerem na żywo w wirtualnej klasie. Nawet po zakończeniu zajęć wirtualnej klasy dalej będziesz mieć dostęp do materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki (przez 12 miesięcy od daty rozpoczęcia kursu). Będziesz mógł też odtworzyć zajęcia w wirtualnej klasie twojej grupy.

szkolenia IT online
Przebieg kursu prowadzonego metodą Online bootcamp

Program rozwojowy

Programy rozwojowe to niezwykle kompleksowe cykle szkoleniowe, w skład których wchodzi od kilku do kilkunastu kursów. W programie rozwojowym wykorzystujemy zarówno kursy prowadzone metodą pracy we władnym tempie (self-paced learning), jak i kursy prowadzone metodą online bootcamp. Kursanci po kolei realizują szkolenia, które składają się na przejrzystą i logiczną ścieżkę nauki.

Programy rozwojowe są znakomitym wyborem dla osób, które chcą posiąść jak najbardziej kompleksową wiedzę w wybranej dziedzinie. Decydując się na program rozwojowy, otrzymujesz roczny dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w jego skład. Możesz w tym czasie zapisać się na wybrany termin zajęć w wirtualnej klasie i mieć swobodny dostęp do materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki.

W trakcie każdego programu rozwojowego rozwiążesz od kilku do kilkunastu ćwiczeń oraz przygotujesz kompleksowy projekt zaliczeniowy. Wszystkie projekty przesyłasz onlie do oceny przez ekspertów za pośrednictwem platformy szkoleniowej.

Po pomyślnym ukończeniu każdego z naszych szkoleń otrzymasz certyfikat IT poświadczający ukończenie kursu. Część szkoleń została oparta o wymagania egzaminów certyfikacyjnych. Po ukończeniu tych szkoleń będziesz gotowy do zdawania prestiżowych egzaminów znanych instytucji i firm, takich jak PMI, EXIN, IIBA, Microsoft, IBM czy AWS.

szkolenia w wirtualnej klasie

Zalety szkoleń online

Nauczanie zdalne przy wykorzystaniu nowoczesnych platform szkoleniowych posiada liczne zalety w porównaniu do tradycyjnych stacjonarnych kursów. Nasi kursanci mają swobodny dostęp do materiałów z dowolnego miejsca o dowolnej porze, również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nie muszą poświęcać czasu i pieniędzy na dojazd do ośrodka szkoleniowego.

Metoda Online bootcamp dzięki swojej elastyczności dobrze wpisuje się w dzisiejszy zabiegany tryb życia. Dzięki zorientowaniu na pracę własną i wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce, nasze kursy angażują uczestników znacznie bardziej, niż tradycyjne szkolenia, często oparte głównie o wykłady. Z kolei rozłożenie nauki w czasie umożliwia praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy już w trakcie trwania szkolenia. Tę metodę wykorzystują setki wiodących firm technologicznych, w których podnoszenie kompetencji cyfrowych jest ciągłym procesem umożliwiającym zachowanie przewagi konkurencyjnej.

Korzyści metody Online bootcamp w porównaniu
z tradycyjnymi szkoleniami

Metoda online bootcamp jest bardzo efektywnym i innowacyjnym sposobem zdobywania wiedzy. Opiera się na intensywnej pracy i zaangażowaniu uczestnika wspieranego przez doświadczonych trenerów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych metodach szkoleniowych oraz o dostępnych kursach napisz lub zadzwoń do nas.