Go to content

O nas

Szkolenia online sposobem na budowanie kompetencji cyfrowych

Gamit Lab dostarcza angażujące szkolenia online w najważniejszych obszarach transformacji cyfrowej. Pomagamy firmom prowadzić programy budowy kompetencji cyfrowych, a klientom indywidualnym zbudować kompetencje poszukiwane na rynku pracy.

Firmy mogą skorzystać z naszej oferty, aby przeprowadzać upskilling lub reskilling pracowników i budować kompetencje w zespołach prowadzących transformację cyfrową. Klienci indywidualni, którzy wybierają nasze kursy, otrzymują możliwość zdobycia kompetencji poszukiwanych na rynku pracy i przygotowujących do certyfikatów renomowanych światowych organizacji.

Gamit Lab szkoli w najważniejszych, szybko rosnących obszarach współczesnego biznesu, takich jak data science, zarządzanie chmurą obliczeniową, zarządzanie projektami czy Agile & Scrum.

szkolenia w wirtualnej klasie
Photo by fauxels from Pexels

Uczestnicy mają dostęp do naszych szkoleń za pośrednictwem nowoczesnej platformy Learning Management System. Współpracujemy z międzynarodową firmą szkoleniową Simplilearn, aby dostarczać merytoryczne i angażujące szkolenia online najwyższej jakości.

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii oraz metod szkoleniowych opartych o metodę blended learning online nasze szkolenia są nie tylko przystępne cenowo w porównaniu ze szkoleniami stacjonarnymi, ale także bardziej angażują uczestników i pozwalają dogodnie rozłożyć materiał
w czasie. Połączenie materiałów audiowizualnych oraz bezpośredniego kontaktu z doświadczonym trenerem oraz nauka poprzez wykonywanie praktycznych zadań znacznie podnoszą skuteczność nauczania w porównaniu z tradycyjnym e-learningiem.

Materiały szkoleniowe powinny być dostępne kiedy chcesz i na tym urządzeniu na którym najbladziej lubisz się uczyć. Laptop, tablet, komórka – możesz odtwarzać materiały wideo na dowolnym urządzeniu. System zapamięta na jakim w którym momencie zrobiłeś sobie przerwę i rozpoczniesz następną sesję w zapamiętanym miejscu, na podstawie testów podpowie również jakie obszary wymagają jeszcze poprawy. Wszystkie materiały zostały podzielone krótkie tematyczne bloki, co zwiększa przejrzystość kursu i umożliwia łatwe rozplanowanie nauki.

budowanie kompetencji cyfrowych
Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Materiały do samodzielnej nauki dostępne są wyłącznie w języku angielskim, a zajęcia wirtualnej klasy w przypadku większości kursów prowadzone są przez zagranicznych trenerów. Zarówno ukończenie naszych kursów, jak i zdanie egzaminu certyfikacyjnego wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym B2.

Wiele spośród naszych szkoleń dostępnych na stronie Gamit Lab przygotowuje do zdawania egzaminów certyfikacyjnych największych światowych instytucji certyfikujących i technologicznych. Treści zawarte
w kursach są zgodne z najnowszymi wymogami egzaminacyjnymi i zostają aktualizowane co roku. Wiele szkoleń zawiera próbne zadania testowe lub próbne testy, aby jak najlepiej przygotować uczestników do zdania egzaminu certyfikacyjnego.

Zobacz ofertę naszych kursów i zdobądź kompetencje przyszłości