Go to content
szkolenia online dla firm

Szkolenia online dla firm

Każda transformacja cyfrowa oznacza konieczność podnoszenia kompetencji oraz zdobywania nowych umiejętności przez pracowników.

W Gamitlab zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie stawia przed firmami nieustanny rozwój technologiczny. Już teraz większość menedżerów ma trudności z pozyskiwaniem osób o odpowiednich umiejętnościach, a wraz z szybko postępującą cyfryzacją problem ten będzie stawać się coraz poważniejszy. W tej sytuacji podnoszenie kompetencji zatrudnionych jest dziś istotniejsze niż kiedykolwiek.

Gamitlab oferuje nowoczesne szkolenia online w kluczowych dla firm dziedzinach, takich jak data science, chmura obliczeniowa, agile & scrum, marketing cyfrowy czy zarządzanie projektami cyfrowymi.

transformacja cyfrowa
Photo by fauxels from Pexels

Co wyróżnia nasze szkolenia online dla firm:

  • wykorzystanie angażującej online bootcamp, która łączy zalety nauki przy pomocy materiałów audiowizualnych i bezpośredniego kontaktu z trenerem
  • szkolenia rozłożone w czasie i umożliwiające praktyczne zastosowanie w pracy zdobywanej wiedzy w trakcie trwania kursu
  • orientacja na kursy zaawansowane merytorycznie, które rozwijają praktyczne umiejętności niezbędne dla firm
  • bardzo dobra relacja ceny do zawartości merytorycznej i ilości zajęć praktycznych
  • kursy realizowane w całości online – dostępne z dowolnego miejsca, bez konieczności wyjazdu na szkolenie
  • przejrzysta i urozmaicona ścieżka nauki: materiały wideo, projekty do wykonania, zajęcia z trenerem na żywo, quizy, testy
  • zgodność z wymaganiami i przygotowanie do zdawania wielu prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych
  • dostęp do pełnej analityki postępów w szkoleniu każdego pracownika

Kursy sprawdzone przez największe światowe firmy:

Gamitlab jest polskim przedstawicielem firmy Simplilearn, światowego lidera w szkoleniach technologicznych metodą online bootcamp. Oferowane przez nas kursy są od wielu lat wykorzystywane w szkoleniach pracowników przez globalnych liderów.

podnoszenie kompetencji

Skontaktuj się z nami, aby umówić prezentację naszych szkoleń

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych kursach, stosowanych metodach lub warunkach komercyjnych dla firm, napisz do nas. Chętnie spotkamy się i zaprezentujemy nasze kursy.

Każdy kurs zawiera wykłady wideo prowadzone przez światowych ekspertów, testy, ćwiczenia i projekty do samodzielnej pracy oceniane przez opiekunów kursu. Pracownicy otrzymują również indywidualną ocenę wykonanych zadań. W trakcie sesji online można dyskutować z innymi uczestnikami oraz zadawać pytania prowadzącemu.

Firmy wykorzystują szkolenia online w wielu procesach rozwoju kompetencji: onboarding pracowników, wyrównywanie poziomu kompetencji, tworzenie zespołów analitycznych i data science czy wprowadzenie spójnego podejścia do pracy w zespołach agile.