Promocja

Cloud Architect – Program rozwojowy

9 030 ocen
Chmura obliczeniowa
Chmura obliczeniowa

Cloud Architect to program rozwojowy obejmujący cykl 8 szkoleń, realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze aspekty cloud computing i narzędzia do pracy w chmurze. W trakcie programu poznasz między innymi Amazon EC2, Amazon ECS, Amazon S3, AWS Lambda, Amazon RDS, Azure Storage Disk, Azure Cosmos DB czy Azure Resource Manager. Program jest znakomitym wyborem dla osób poszukujących praktycznej wiedzy niezbędnej do rozwoju kariery w kierunku cloud computing, zwłaszcza tych zainteresowanych pracą jako architekt chmury.

200+ godzin nauki

5 360,00  3 970,00  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Program rozwojowy

kurs mongodb hadoop
Promocja
Cloud Architect - Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Cloud Architect to program rozwojowy obejmujący cykl 8 szkoleń, realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze aspekty cloud computing i narzędzia do pracy w chmurze. W trakcie programu poznasz między innymi Amazon EC2, Amazon ECS, Amazon S3, AWS Lambda, Amazon RDS, Azure Storage Disk, Azure Cosmos DB czy Azure Resource Manager. Program jest znakomitym wyborem dla osób poszukujących praktycznej wiedzy niezbędnej do rozwoju kariery w kierunku cloud computing, zwłaszcza tych zainteresowanych pracą jako architekt chmury.

Poznaj kluczowe aspekty cloud computing. Rozwiązania chmurowe to dynamicznie rosnący obszar IT, a na skorzystanie z nich decyduje się coraz więcej firm. Przekłada się to na stale rosnące zapotrzebowanie na administratorów chmury i specjalistów tworzących rozwiązania chmurowe. Popyt na tego rodzaju usługi sprawia, że rozwój kariery w kierunku cloud computing jest niezwykle atrakcyjną opcją, która niesie za sobą wysokie wynagrodzenie i silną pozycję na rynku pracy. Z myślą o osobach zainteresowanych rozwojem kompetencji w zakresie cloud computing stworzony został program Cloud Architect, który pozwala na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat pracy z rozwiązaniami chmurowymi.

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Program rozpoczyna kurs AWS Solutions Architect, który zapozna Cię z wieloma usługami platformy chmurowej AWS, w tym IAM, VPC, EC2 czy EBS. Szkolenie AWS SysOps Associate pokaże Ci, jak wdrażać systemy na platformie AWS. Kurs Podstawy Microsoft Azure zapozna Cię z podstawowymi funkcjami tej popularnej platformy chmurowej. Microsoft Certified: Azure Administrator Associate AZ:104 przygotuje Cię do pełnienia roli administratora Azure. Microsoft Azure Architect Technologies: AZ:300 pokaże Ci, jak tworzyć i wdrażać aplikacje przy pomocy platformy Azure. Microsoft Azure Architect Design: AZ-301 przekaże Ci zaawansowaną wiedzę w zakresie projektowania rozwiązań chmurowych z użyciem Azure. Kurs Google Cloud Platform Architect zapozna Cię z kolei z funkcjami platformy Google Cloud Platform. Kończący program projekt zaliczeniowy umożliwi Ci zastosowanie w projekcie wiedzy zdobytej w trakcie całego programu.

Oprócz tego czekają na Ciebie szkolenia dodatkowe (dla chętnych):AWS Developer Associate, AWS Database Migration, Microsoft Certified Azure Developer Associate: AZ:204 i AWS Technical Essentials.

Nie trzeba spełniać żadnych wymagań, aby zapisać się na kurs, jednak program Cloud Architect powstał z myślą o kursantach, którzy posiadają już pewne doświadczenie zawodowe w obszarze cloud computing i chcą przyspieszyć swoją karierę dzięki poznaniu nowych narzędzi i zdobyciu prestiżowych certyfikatów.

Szkolenia wchodzące w skład programu rozwojowego opierają się na wykorzystaniu metody Online bootcamp. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie oraz nauki we własnym tempie z materiałów e-learningowych. Szkolenia są zorientowane bardzo praktycznie, zawierają dużą ilość ćwiczeń opartych o rzeczywiste dane biznesowe oraz naukę narzędzi używanych przez wiodące światowe firmy.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. W trakcie programu rozwojowego przygotujesz ponad 16 projektów w różnych obszarach cloud computing oraz kompleksowy projekt zaliczeniowy, wykorzystujący wiedzę zdobytą w trakcie całego programu. Projekt zaliczeniowy jest oparty o realne problemy związane z usługami chmurowymi i będziesz mógł go zaprezentować w swojej firmie jako potwierdzenie osiągnięcia wysokiego poziomu kompetencji w zakresie rozwiązań chmurowych.

Cały program, w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały, są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2).

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu Cloud Architect przez 12 miesięcy i będziesz mógł swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci terminy zajęć w wirtualnej klasie.

Już dziś wybierz nasz program rozwojowy i opanuj kluczowe aspekty cloud computing i narzędzia do pracy w chmurze.

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego Cloud Architect zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy na stanowisku odpowiedzialnym za pracę w chmurze:

 • Umiejętność projektowania i wdrażania skalowalnych aplikacji chmurowych
 • Znajomość trzech czołowych platform chmurowych: Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud Platform
 • Obsługę licznych usług chmurowych, w tym AWS CloudFormation, Azure Resource Manager, EC2, S3, Route53, VPC i Azure App Services
 • Obycie z narzędziami chmurowymi dla administratorów
 • Umiejętność wdrażania systemów na platformie AWS
 • Migrowanie baz danych do chmury
 • Zarządzanie przechowywaniem danych w chmurze
 • Zdolność do dbania o bezpieczeństwo rozwiązań chmurowych

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  AWS Solutions Architect

  Nauka korzystania z usług AWS, w tym IAM, VPC, EC2 i EBS

 2. Szkolenie 2

  AWS SysOps Associate

  Wdrażanie systemów tolerujących awarie na platformie chmurowej AWS

 3. Szkolenie 3

  Podstawy Microsoft Azure

  Wprowadzenie do podstawowych funkcji platformy chmurowej Azure

 4. Szkolenie 4

  Microsoft Certified: Azure Administrator Associate AZ:104

  Nauka korzystania z narzędzi dla administratorów Azure

 5. Szkolenie 5

  Microsoft Azure Architect Technologies: AZ:300

  Tworzenie i wdrażanie aplikacji z użyciem platformy Azure

 6. Szkolenie 6

  Microsoft Azure Architect Design: AZ-301

  Zarządzanie obciążeniem, integracja API, dbanie o bezpieczeństwo rozwiązań chmurowych

 7. Szkolenie 7

  Google Cloud Platform Architect

  Wprowadzenie do najważniejszych funkcji Google Cloud Platform

 8. Szkolenie 8

  Praca zaliczeniowa

  Projekt branżowy: opracowanie danych, budowa modelu, uszczegółowienie modelu, prezentacja danych

Chmura obliczeniowa

Zawartość

 • ponad 200 godzin nauki: 8 szkoleń z zakresu cloud computing, w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie 
 • dodatkowe szkolenia dla chętnych: AWS Developer Associate, Migracja baz danych do AWS, Microsoft Certified Azure Developer Associate: AZ:204, AWS Technical Essentials
 • 16+ projektów do wykonania
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów  
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn
 • przygotowanie do certyfikatów AWS, Microsoft i Google
 • praca zaliczeniowa - przygotowanie projektu z zakresu cloud computing

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu. 

Program obejmuje przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych AWS Certified SysOps Administrator – AssociateAZ-900: Microsoft Azure FundamentalsAZ-104: Microsoft Azure AdministratorAZ-300: Microsoft Azure Architect TechnologiesAZ-301: Microsoft Azure Architect Design oraz Google Cloud Certified – Professional Cloud Architect. Na egzamin możesz zapisać się na stronie organizatorów. 

Pytania i odpowiedzi

Jakie wymagania muszę spełnić, aby zapisać się na program?

Jak długo trwa ten program?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego kursu. Z kim mam się skontaktować?