Promocja

DevOps Engineer – Program rozwojowy

13 386 ocen
Kursy DevOps
Kursy DevOps

DevOps Engineer to program rozwojowy obejmujący cykl 8 szkoleń realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze koncepcje i technologie metodyki DevOps. Program posiada akredytacje Docker, Git oraz AWS i przygotowuje do egzaminów certyfikacyjnych Docker Certified Associate (DCA), Certified Kubernetes Administrator (CKA) i AWS Certified Developer – Associate. Program jest znakomitym wyborem dla osób, które aspirują do zdobycia pracy na stanowisku DevOps engineer 

150+ godzin nauki

5 360,00  3 970,00  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Program rozwojowy

szkolenia AWS
Promocja
DevOps Engineer - Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Opis kursu

Pobierz sylabus

DevOps Engineer to program rozwojowy obejmujący cykl 8 szkoleń realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze koncepcje i technologie metodyki DevOps. Program posiada akredytacje Docker, Git oraz AWS i przygotowuje do egzaminów certyfikacyjnych Docker Certified Associate (DCA), Certified Kubernetes Administrator (CKA) i AWS Certified Developer – Associate. Program jest znakomitym wyborem dla osób, które aspirują do zdobycia pracy na stanowisku DevOps engineer.

Zapisz się na nasz kompleksowy program i poznaj metodykę DevOps. DevOps to kultura organizacyjna kładąca nacisk na ścisłą współpracę działów rozwoju oprogramowania i utrzymania IT. Podejście to pozwala na zwiększenie płynności komunikacji między działami i znacznie przyspiesza proces wdrażania wytworzonego oprogramowania. DevOps Engineer odpowiada przede wszystkim za automatyzację środowiska pracy deweloperów, nadzorowanie wydajności stosowanych rozwiązań, konfigurację środowiska projektu i poprawę wydajności procesów. Ze względu na wartość, jaką jest w stanie zapewnić firmom zastosowanie tej metodyki, eksperci DevOps są niezwykle poszukiwani na rynku pracy i mogą liczyć na bardzo wysokie wynagrodzenie. Program DevOps Engineer jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą rozwinąć swoją karierę w tym kierunku i zdobyć praktyczne doświadczenie w stosowaniu specjalistycznych narzędzi DevOps.

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Szkolenie DevOps zapozna Cię ze zdobywającą ogromną popularność kulturą organizacyjną nastawioną na stworzenie synergii między działami wytwarzania oprogramowania i utrzymania IT oraz nauczy korzystać ze specjalistycznych narzędzi, m.in. Docker,Cucumber, Ansible, TeamCity i Nagios. Kurs Git i GitHub krok po kroku nauczy Cię obsługi popularnego systemu kontroli wersji. Szkolenie CI/CD Pipeline z Jenkins pokaże Ci, jak korzystać ze znanego serwera do automatyzacji zadań związanych z rozwojem oprogramowania. Kurs Docker Certified Associate (DCA) pogłębi Twoją znajomość technologii Docker, w tym Docker Hub, Docker Compose, Docker Swarm, Dockerfile, Docker Containers, Docker Engine, Docker Images, Docker Network, Docker Daemon, i Docker Storage. Certified Kubernetes Administrator nauczy Cię obsługi jednej z wiodących platform do zarządzania, automatyzacji i skalowania aplikacji kontenerowych. Szkolenie DevOps z AWS pokaże Ci, jak wykorzystywać platformę chmurową AWS do celów DevOps. AWS Developer Associate pogłębi Twoją znajomość platformy Amazon Web Services i zapozna z procesem tworzenia i wdrażania aplikacji chmurowych. Kończący program projekt zaliczeniowy umożliwi Ci zastosowanie w projekcie wiedzy zdobytej w trakcie całego programu. Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Oprócz tego czekają na Ciebie szkolenia dodatkowe (dla chętnych): AWS Technical Essentials, Puppet, Agile Scrum Master, Ansible 2.0, Linux i Podstawy Microsoft Azure. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie, ściągnij sylabus programu dostępny na naszej stronie.

Szkolenia wchodzące w skład programu rozwojowego opierają się na wykorzystaniu metody Online bootcamp. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie oraz nauki we własnym tempie z materiałów e-learningowych. Szkolenia są zorientowane bardzo praktycznie, zawierają dużą ilość ćwiczeń opartych o rzeczywiste dane biznesowe oraz naukę narzędzi używanych przez wiodące światowe firmy.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu nasze szkolenia pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. W trakcie programu rozwojowego przygotujesz ponad 7 projektów związanych z różnymi obszarami metodologii DevOps.

Cały program w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2).

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu DevOps Engineer przez 12 miesięcy od daty zakupu. Masz w tym czasie nieograniczony dostęp do materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki i możesz swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci zajęcia wirtualnej klasy.

Już dziś wybierz nasz kompleksowy program DevOps Engineer, poznaj tajniki metodologii DevOps oraz zdobądź prestiżowe certyfikaty.

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne na stanowisku DevOps Engineer:

 • zrozumienie kluczowych zagadnień DevOps
 • obsługę systemu kontroli wersji Git i serwisu Github
 • znajomość zagadnień związanych z ciągłą integracją i konteneryzacją, w tym narzędzi Jenkins i Docker
 • zdolność szybkiego dokonywania zmian w produkcie, aktualizacji i dodawania nowych funkcji
 • dogłębną wiedzę na temat bezpieczeństwa i testów wydajnościowych
 • znajomość platformy chmurowej Amazon Web Services oraz umiejętność korzystania z jej najważniejszych funkcji
 • obsługę licznych narzędzi DevOps, w tym Chef, Puppet, Nagios czy Maven

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak, aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  DevOps

  Automatyzacja części rozwoju oprogramowania związanych z budowaniem, testowaniem i wdrażaniem

 2. Szkolenie 2

  Git i GitHub

  Wprowadzenie do systemu kontroli wersji Git, Bitbucket, IDE

 3. Szkolenie 3

  CI/CD Pipeline z Jenkins

  Automatyzacja zadań związanych z rozwojem oprogramowania, automatyzacja testów, ciągła integracja i ciągłe wdrażanie

 4. Szkolenie 4

  Docker Certified Associate (DCA)

  Tworzenie, wdrażanie i uruchamianie aplikacji rozproszonych, obsługa narzędzi: Docker Hub, Docker Compose, Docker Swarm, Dockerfile, Docker Containers, Docker Engine, Docker Images, Docker Network, Docker Daemon, Docker Storage

 5. Szkolenie 5

  Certified Kubernetes Administrator

  Automatyzacja i skalowanie aplikacji kontenerowych

 6. Szkolenie 6

  DevOps z AWS

  Budowa i wdrażanie aplikacji z AWS CodeBuild i CodeDeploy, automatyzacja wdrażania z CodePipeline

 7. Szkolenie 7

  AWS Developer Associate

  Tworzenie I wdrażanie aplikacji chmurowych, dbanie o bezpieczeństwo usług chmurowych

 8. Szkolenie 8

  Praca zaliczeniowa

  Przygotowanie projektu sprawdzającego wiedzę nabytą podczas programu

Kursy DevOps

Zawartość

 • ponad 150 godzin nauki: 8 szkoleń z zakresu DevOps, w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie
 • dodatkowe szkolenia dla chętnych: AWS Technical Essentials, Puppet, Agile Scrum Master, Ansible 2.0, Linux, Podstawy Microsoft Azure
 • 7+ projektów w poszczególnych obszarach DevOps
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów 
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn
 • przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych Docker Certified Associate (DCA), Certified Kubernetes Administrator (CKA) i AWS Certified Developer - Associate
 • praca zaliczeniowa - przygotowanie projektu

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z testu końcowego. 

Program przygotuje Cię również do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych Docker Certified Associate (DCA), Certified Kubernetes Administrator (CKA) i AWS Certified Developer  AssociateNa egzamin możesz zapisać się na stronie organizatorów. 

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ten program?

Czy program DevOps Engineer jest odpowiedni dla początkujących?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Mam problem z dostępem do jednego z kursów. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego programu. Z kim mam się skontaktować?