Promocja

Digital Marketing Associate – Program rozwojowy

920 ocen
Marketing internetowy
Marketing internetowy

Digital Marketing Associate to program rozwojowy obejmujący cykl 5 szkoleń realizowany w całości online. Zdobądź szerokie kompetencje w zakresie marketingu internetowego, w tym SEO, reklamy PPC oraz email i social media marketingu. Program oferuje skuteczne przygotowanie do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCA, Google, HubSpot oraz Hootsuite.

100+ godzin nauki

Język szkolenia: angielski

4 290,00  3 490,00  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Wirtualna klasa – live online

szkolenia AWS
Promocja
Digital Marketing Associate – Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Opis kursu

Pobierz sylabus

Digital Marketing Associate to program rozwojowy obejmujący cykl 5 szkoleń realizowany w całości online. Zdobądź szerokie kompetencje w zakresie marketingu internetowego, w tym SEO, reklamy PPC oraz email i social media marketingu. Program oferuje skuteczne przygotowanie do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCA, Google, Hubspot oraz Hootsuite.

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat fascynującej dziedziny, jaką jest marketing internetowy i interesuje Cię kurs online? Program rozwojowy Digital Marketing Associate to nie jeden kurs, a pakiet kilku rozbudowanych szkoleń, które obejmują w sumie ponad 100 godzin zajęć na żywo w wirtualnej klasie oraz edukacyjnych materiałów wideo.

Prowadzenie działalności biznesowej w Internecie oznacza konieczność nieustannego konkurowania z innymi firmami o uwagę klientów. Sprawia to, że nieustannie na znaczeniu zyskują specjaliści ds. marketingu internetowego, którzy są w stanie wyróżnić ofertę firmy spośród konkurencji i zbudować pozytywny wizerunek marki w oczach klientów. Program rozwojowy Digital Marketing Associate przekaże Ci kompleksową wiedzę niezbędną do rozpoczęcia lub przyspieszenia kariery w marketingu cyfrowym. Nie trzeba spełniać żadnych wymogów, aby wziąć udział w programie.

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Wstęp do Marketingu Internetowego w przystępny sposób zapozna Cię z kluczowymi koncepcjami marketingowymi. Szkolenie SEO, Content Marketing, PPC i Analityka Internetowa przekaże Ci gruntowną wiedzę na temat marketingu treści i wykorzystywania wyszukiwarek internetowych do celów reklamowych. Kurs Media Społecznościowe, Marketing Mobilny i Strategie Marketingu Internetowego nauczy Cię planować działania marketingowe w social mediach i skutecznie docierać do użytkowników mobilnych. Email Marketing z HubSpot pokaże Ci, jak efektywnie wykorzystywać email do celów marketingowych. Kończący program projekt zaliczeniowy umożliwi Ci zastosowanie w projekcie wiedzy zdobytej w trakcie całego programu.

Szkolenia wchodzące w skład programu rozwojowego opierają się na wykorzystaniu metody Online bootcamp online. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie oraz nauki we własnym tempie z materiałów e-learningowych. Szkolenia są zorientowane bardzo praktycznie, zawierają dużą ilość ćwiczeń opartych o rzeczywiste dane biznesowe oraz naukę narzędzi używanych przez wiodące światowe firmy. Program oferuje skuteczne przygotowanie do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCA, Google oraz Hootsuite.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. W trakcie programu rozwojowego przygotujesz 4 projekty w różnych obszarach marketingu internetowego oraz kompleksowy projekt zaliczeniowy, wykorzystujący wiedzę zdobytą w trakcie całego programu. Projekt zaliczeniowy jest oparty o realne problemy biznesowe i będziesz mógł go zaprezentować w swojej firmie jako potwierdzenie osiągnięcia wysokiego poziomu kompetencji w marketingu internetowym.

Cały program w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2).

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu Digital Marketing Associate przez 12 miesięcy i będziesz mógł swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci terminy zajęć w wirtualnej klasie.

Jeśli interesuje Cię kompleksowy kurs online, już dziś wybierz nasz program rozwojowy, a marketing internetowy nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego Digital Marketing Associate zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do zdobycia pracy jako marketer internetowy:

 • dogłębną znajomość różnych dziedzin marketingu internetowego, w tym SEO, reklamy PPC, email, media społecznościowe, tworzenie treści, optymalizacja konwersji, analityka internetowa, marketing mobilny, programmatic buying, automatyzacja działań marketingowych i planowanie strategii marketingowych
 • umiejętność posługiwania się narzędziami marketingowymi: Google Analytics, Google Ads, Facebook Marketing, Twitter Advertising, YouTube Marketing
 • doświadczenie w pracy z projektami z wykorzystaniem Google Analytics, Google Ads, Facebook Marketing i YouTube Marketing
 • umiejętność planowania i prowadzenia skutecznych strategii marketingowych w różnych kanałach internetowych
 • tworzenie właściwych wiadomości marketingowych dla danych grup odbiorców
 • przygotowanie do prestiżowych certyfikatów z dziedziny marketingu internetowego, takich jak OMCA, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  Wstęp do Marketingu Internetowego

  Podstawowe koncepcje marketingu cyfrowego, cykl życia klienta

 2. Szkolenie 2

  SEO, Content Marketing, PPC i Analityka Internetowa

  Optymalizacja konwersji, Google Ads, programmatic buying, Hootsuite

 3. Szkolenie 3

  Media Społecznościowe, Marketing Mobilny i Strategie Marketingu Internetowego

  Działania marketingowe w sieciach społecznościowych, automatyzacja działań marketingowych

 4. Szkolenie 4

  Email Marketing z HubSpot

  Strategie oparte na segmentacji rynku, analiza marketingowa emaili, generowanie leadów

 5. Szkolenie 5

  Praca zaliczeniowa

  Przygotowanie projektu z wykorzystaniem nabytych umiejętności i opanowanych narzędzi

Marketing internetowy

Zawartość

 • Ponad 100 godzin nauki: 5 szkoleń z zakresu marketingu internetowego, w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie
 • 4 projekty w poszczególnych obszarach marketingu cyfrowego
 • dostęp do specjalistycznych narzędzi marketingowych: Crazy Egg (60-dniowa licencja o wartości 100 USD) oraz Feng-GUI (30-dniowa licencja)
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn
 • przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych OMCA, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z testu końcowego.

Program przygotuje Cię również do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCA, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot.

Na egzamin możesz zapisać się na stronie organizatorów.

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ten program?

Czy program Digital Marketing Associate jest odpowiedni dla początkujących?

Czy opłaty za egzaminy certyfikacyjne są wliczone w cenę programu?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Mam problem z dostępem do jednego z kursów. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego programu. Z kim mam się skontaktować?