Promocja

Digital Marketing Specialist – Program rozwojowy

4 744 oceny
Marketing internetowy
Marketing internetowy

Digital Marketing Specialist to program rozwojowy obejmujący cykl 6 szkoleń realizowany w całości online, który zapozna Cię z najważniejszymi aspektami marketingu internetowego i przygotuje do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCP, Google, HubSpot i Hootsuite.

200+ godzin nauki

Język szkolenia: angielski

7 150,00  4 647,56  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Program rozwojowy

kurs tableau desktop
Promocja
Digital Marketing Specialist – Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Opis kursu

Pobierz sylabus

Digital Marketing Specialist to program rozwojowy obejmujący cykl 6 szkoleń realizowany w całości online, który zapozna Cię z najważniejszymi aspektami marketingu internetowego i przygotuje do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCP, Google, HubSpot i Hootsuite.

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat fascynującej dziedziny, jaką jest marketing internetowy i interesuje Cię kurs online? Program rozwojowy Digital Marketing Specialist to nie jeden kurs, a pakiet kilku rozbudowanych szkoleń, które obejmują w sumie ponad 200 godzin zajęć na żywo w wirtualnej klasie oraz edukacyjnych materiałów wideo.

Program rozwojowy Digital Marketing Specialist pozwoli Ci zdobyć wiedzę w kluczowych obszarach marketingu internetowego: SEO, mediach społecznościowych, reklamy PPC, optymalizacji konwersji, analityki internetowej oraz content, email i mobile marketingu. Pakiet szkoleń wchodzący w skład programu pozwoli Ci w szybkim tempie zdobyć imponującą wiedzę i umiejętność posługiwania się narzędziami marketingowymi. Kursy są zorientowane praktycznie i dają możliwość wykorzystania nabytej wiedzy podczas pracy nad projektami i w symulacjach Mimic Pro, które pozwolą Ci m.in. tworzyć własne kampanie marketingowe.

Program rozwojowy Digital Marketing Specialist to znakomity sposób, aby rozpocząć lub przyspieszyć karierę w marketingu internetowym. Nie trzeba spełniać żadnych wymogów, aby wziąć udział w programie: skorzystają na nim zarówno początkujący, jak i osoby znające podstawy marketingu cyfrowego.

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Szkolenie SEO, Content Marketing, PPC i Analityka Internetowa przekaże Ci gruntowną wiedzę na temat marketingu treści i wykorzystywania wyszukiwarek internetowych do celów reklamowych. Kurs Media Społecznościowe, Marketing Mobilny i Strategie Marketingu Internetowego nauczy Cię planować działania marketingowe w social mediach i skutecznie docierać do użytkowników mobilnych. Zaawansowana Analityka Internetowa pokaże Ci, jak przeprowadzać gruntowną analizę skuteczności działań marketingowych. Zaawansowane SEO pogłębi Twoją znajomość optymalizacji treści marketingowych pod kątem wyszukiwarek. Zaawansowane PPC pokaże Ci, jak zwiększyć skuteczność reklam displayowych i pay per click. Zaawansowany Marketing w Mediach Społecznościowych nauczy Cię prowadzić skuteczne kampanie w social mediach z wykorzystaniem technik takich jak storytelling czy influencer marketing.

Chętni będą mogą zapisać się również na nieobowiązkowe szkolenia dodatkowe: Zaawansowany Marketing Mobilny, Zaawansowany Email Marketing, Zaawansowany Content Marketing, Zaawansowana Optymalizacja Konwersji, Email Marketing z HubSpot.

Szkolenia wchodzące w skład programu rozwojowego opierają się na wykorzystaniu metody Online bootcamp. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie oraz nauki we własnym tempie z materiałów e-learningowych. Szkolenia są zorientowane bardzo praktycznie, zawierają dużą ilość ćwiczeń opartych o rzeczywiste dane biznesowe oraz naukę narzędzi używanych przez wiodące światowe firmy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. Program oferuje skuteczne przygotowanie do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCP, Google, Hubspot oraz Hootsuite.

Cały program w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2).

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu Digital Marketing Specialist przez 12 miesięcy i będziesz mógł swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci terminy zajęć w wirtualnej klasie.

Jeśli interesuje Cię kompleksowy kurs online, już dziś wybierz nasz program rozwojowy, a marketing internetowy nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego Digital Marketing Specialist zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do zdobycia pracy jako marketer internetowy:

 • dogłębną znajomość różnych dziedzin marketingu internetowego, w tym SEO, reklamy PPC, email, media społecznościowe, tworzenie treści, optymalizacja konwersji, analityka internetowa, marketing mobilny, programmatic buying, automatyzacja działań marketingowych i planowanie strategii marketingowych
 • umiejętność posługiwania się narzędziami marketingowymi: Google Analytics, Google Ads, Facebook Marketing, Twitter Advertising, YouTube Marketing
 • umiejętność przeprowadzania kompleksowej analizy skuteczności działań marketingowych
 • doświadczenie w pracy z projektami z wykorzystaniem Google Analytics, Google Ads, Facebook Marketing i YouTube Marketing
 • umiejętność planowania i prowadzenia skutecznych strategii marketingowych w różnych kanałach internetowych
 • tworzenie właściwych wiadomości marketingowych dla danych grup odbiorców
 • przygotowanie do prestiżowych certyfikatów z dziedziny marketingu internetowego, takich jak OMCP, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  SEO, Content Marketing, PPC i Analityka Internetowa

  Optymalizacja konwersji, Google Ads, programmatic buying, Hootsuite

 2. Szkolenie 2

  Media Społecznościowe, Marketing Mobilny i Strategie Marketingu Internetowego

  Działania marketingowe w sieciach społecznościowych, automatyzacja działań marketingowych

 3. Szkolenie 3

  Zaawansowana Analityka Internetowa

  Optymalizacja procesu podejmowania decyzji biznesowych, analiza działań marketingowych z wykorzystaniem założeń metodyki Lean Six Sigma

 4. Szkolenie 4

  Zaawansowane SEO

  Zwiększanie ruchu organicznego, optymalizacja on- i off-page

 5. Szkolenie 5

  Zaawansowane PPC

  Tworzenie skutecznych reklam displayowych i pay per click, optymalizacja konwersji

 6. Szkolenie 6

  Zaawansowany Marketing w Mediach Społecznościowych

  Kampanie w mediach społecznościowych, storytelling, influencer marketing

Marketing internetowy

Zawartość

 • ponad 200 godzin nauki: 6 szkoleń z zakresu marketingu internetowego, w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie
 • dodatkowe szkolenia dla chętnych: Zaawansowany Marketing Mobilny, Zaawansowany Email Marketing, Zaawansowany Content Marketing, Zaawansowana Optymalizacja Konwersji, Email Marketing z HubSpot
 • ponad 45 projektów i symulacji Mimic Pro związanych z marketingiem internetowym
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów
 • roczny dostęp do specjalistycznej platformy SE Ranking
 • dostęp do specjalistycznych narzędzi Crazy Egg i Feng-GUI
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn
 • przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych OMCP, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z testu końcowego.

Program przygotuje Cię również do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych OMCP, Google Analytics, Google Ads, Google Video Advertising, Facebook Blueprint, Hootsuite i HubSpot.

Na egzamin możesz zapisać się na stronie organizatorów.

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ten program?

Czy program Digital Marketing Specialist jest odpowiedni dla początkujących?

Czy opłaty za egzaminy certyfikacyjne są wliczone w cenę programu?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Mam problem z dostępem do jednego z kursów. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego programu. Z kim mam się skontaktować?