Kurs Lean Six Sigma Black Belt

1 575 ocen
Zarządzanie jakością
Zarządzanie jakością

Kurs Lean Six Sigma Black Belt jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych poznaniem zaawansowanych technik zarządzania jakością i doskonalenia procesów metodą Lean Six Sigma na poziomie zaawansowanym.

Czas

63 godziny

Język

angielski

Typ szkolenia

Wirtualna klasa – live online

szkolenie sztuczna inteligencja

Opis kursu

Zapisz się na szkolenie Lean Six Sigma Black Belt, poznaj zaawansowane techniki zarządzania jakością i zdobądź prestiżowy certyfikat.

Nasz kurs zapozna Cię z zaawansowanymi zagadnieniami metodologii Lean Six Sigma. To szybko zdobywające popularność podejście do zarządzania jakością i doskonalenia procesów łączy w sobie zalety koncepcji Sześć Sigma i Lean. Z podejścia Lean zapożycza przede wszystkim usuwanie nieefektywnych działań w procesie i dążeniu do maksymalizacji wartości dodanej. Z podejścia Six Sigma: przede wszystkim dążenie do wzrostu wydajności, zmniejszenia zmienności procesu i maksymalnego zmniejszenia liczby defektów. Szkolenie szczegółowo omawia poszczególne fazy kierowania procesem metodą Lean Six Sigma: definiowania, pomiaru, analizy, udoskonalenia i kontroli. Nauczysz się m.in. zarządzać dynamiką zespołu, stosować mapowanie strumienia wartości, posługiwać się matrycą priorytetów czy przeprowadzać zaawansowaną analizę statystyczną.

Szkolenie przygotowuje do zdawania prestiżowego egzaminu certyfikacyjnego IASSC. W cenie kursu zawarty jest voucher na egzamin IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt.

Nie trzeba spełniać żadnych wymagań, aby zapisać się na kurs. Szkolenie jest kierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania jakością przy użyciu metodologii Lean Six Sigma. Skorzystają na nim przede wszystkim managerowie jakości, kierownicy, specjaliści, analitycy i inżynierowie ds. jakości oraz managerowie procesów. Osobom z mniejszym doświadczeniem polecamy kurs przygotowujący do zdawania certyfikatu na poziomie Green Belt.

Szkolenie wykorzystuje innowacyjną metodę Online bootcamp. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie z nauką we własnym tempie z materiałów wideo. Sesje wirtualnej klasy są prowadzone przez ekspertów, posiadających wieloletnią praktykę w zakresie wykładanych przedmiotów. Połączenie bezpośredniego kontaktu z mentorem z praktycznym podejściem i dużą ilością ćwiczeń pozwala skuteczniej przyswoić sobie treści szkoleniowe. Kursanci uczestniczący w wirtualnej klasie mogą brać udział w dyskusjach, rozwiązywać zadania w grupach czy zadawać pytania bezpośrednio i na czacie. Ten kurs prowadzony jest w języku angielskim, materiały wideo do samodzielnej nauki, instrukcje do zadań i projektów oraz sesje wirtualnej klasy wymagają znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B2).

Już dziś zapisz się na szkolenie Lean Six Sigma Black Belt, poznaj zaawansowane techniki zarządzania jakością i zdobądź prestiżowy certyfikat.

Zagadnienia

W trakcie szkolenia dowiesz się między innymi, jak:

 • praktycznie stosować koncepcję Lean
 • przeprowadzać zaawansowaną analizę statystyczną
 • zarządzać dynamiką zespołu
 • posługiwać się matrycą priorytetów
 • wcielać w życie koncepcję Kaizen
 • stosować mapowanie strumienia wartości

Zawartość

 • 63 godziny nauki (zajęcia wirtualnej klasy + materiały do samodzielnej nauki)
 • opłata za egzamin IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt
 • 3 egzaminy próbne Lean Six Sigma Black Belt
 • 35 punktów PDU
 • 6 quizów sprawdzających wiedzę
 • 12-miesięczny dostęp do materiałów do samodzielnej nauki

Certyfikacja

Aby otrzymać certyfikat IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt, musisz:

 • zapisać się na egzamin certyfikacyjny
 • uzyskać min. 70% z egzaminu certyfikacyjnego IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt

 

Aby otrzymać poświadczający ukończenie kursu certyfikat na poziomie Technical, musisz:

 • ukończyć przynajmniej 85% kursu
 • zdać test końcowy z wynikiem nie niższym niż 60%

 

Aby otrzymać poświadczający ukończenie kursu certyfikat na poziomie Functional, musisz dodatkowo:

 • wysłać projekt DMAIC do oceny przez ekspertów i otrzymać jego pozytywną recenzję

Pytania i odpowiedzi

Jak długo ważny jest voucher na egzamin certyfikacyjny IASSC Certified Black Belt?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursu?

Mam problem z dostępem do kursu. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego kursu. Z kim mam się skontaktować?

Sprawdź także te kursy

Zobacz wszystkie kursy