Promocja

Data Analyst – Program rozwojowy

16 991 ocen
Data Science & AI
Data Science & AI

Data Analyst to program rozwojowy obejmujący cykl 7 szkoleń, realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze technologie i koncepcje data science i uczenia maszynowego. Program opracowany przy współpracy z IBM, liderem w zaawansowanej analityce danych. W trakcie programu poznasz między innymi Python, R, MS Excel, Power BI, Tableau. Program jest znakomitym wyborem dla osób poszukujących praktycznej wiedzy niezbędnej do zdobycia atrakcyjnej pracy jako analityk danych.

150+ godzin nauki

5 360,00  4 410,00  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Program rozwojowy

Data Analyst
Promocja
Data Analyst - Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Opis kursu

Program rozwojowy Data Analyst to niezwykle kompleksowy pakiet szkoleń z zakresu analizy danych prowadzone w angażujący i przejrzysty sposób. Program jest znakomitym wyborem dla osób rozpoczynających przygodę z data analysis, które aspirują do zdobycia pracy w charakterze analityka danych i przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego Tableau Desktop Certified Associate. 

Rozumienie rynkowych trendów i podejmowanie decyzji opartych o analizę danych to kluczowe kompetencje w gospodarce cyfrowej. Potencjał biznesowy big data sprawia, że firmy ze wszystkich sektorów gospodarki intensywnie poszukują osób zaznajomionych z tajnikami analizy danych. Niezależnie od tego, czy chodzi o udoskonalenie procesu rozwoju produktu, czy o skuteczniejsze utrzymanie klientów, czy też o znalezienie nowych okazji biznesowych, firmy zaczynają coraz częściej wykorzystywać analizę big data, aby podtrzymywać swoją działalność, rozwijać się i prześcigać konkurencję. Dlatego nasz kompleksowy kurs pozwoli Ci poznać kluczowe zagadnienia fascynującej dziedziny, jaką jest analiza danych. 

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Dlatego wstęp do analizy danych w przystępny sposób wprowadzi Cię w świat data analysis. Analiza biznesowa z Excelem pokaże Ci, jak wykorzystać ten popularny arkusz kalkulacyjny do celów analizy danych. Szkolenia Tableau Desktop i Power BI nauczą Cię, jak przejrzyście wizualizować wyniki analizy danych. Kursy Data Science – R i Data Science – Python przekażą Ci wiedzę na temat programowania niezbędną w procesie analizy danych. Kurs podsumowujący pozwoli Ci wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce podczas pracy nad złożonym projektem z obszaru analizy danych. Szkolenie zapozna Cię m.in. z Excelem, Power BI, Tableau, pandasPythonemNumPySciPy, R, IBM Watson. 

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. Program przygotuje Cię również do prestiżowego egzaminu certyfikacyjnego Tableau Desktop Certified Associate. 

Większość kursów wchodzących w skład programu opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej metody Online bootcamp. Łączy ona zalety nauki we własnym tempie z materiałów audiowizualnych oraz bezpośredniego kontaktu z doświadczonym trenerem w wirtualnej klasie. Sesje wirtualnej klasy bazują na materiale z kursu do samodzielnej nauki. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu pozwalają skuteczniej przyswoić sobie treści szkoleniowe. W zależności od preferowanych metod nauczania trenera kursanci będą mogli brać udział w dyskusjach, rozwiązywać zadania w grupach czy zadawać pytania. Materiały wideo do samodzielnej nauki oraz sesje wirtualnej klasy wymagają znajomości języka angielskiego. 

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu nasze szkolenia pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. W trakcie programu rozwojowego przygotujesz ponad 15 projektów w różnych obszarach analizy danych oraz kompleksowy projekt zaliczeniowy, wykorzystujący wiedzę zdobytą w trakcie całego programu. Projekt zaliczeniowy jest oparty o realne problemy występujące w wybranych branżach i będziesz mógł go zaprezentować w swojej firmie jako potwierdzenie osiągnięcia wysokiego poziomu kompetencji w analizie danych.  

Cały program w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2). 

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu Data Analyst przez 12 miesięcy od daty zakupu. Masz w tym czasie nieograniczony dostęp do materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki i możesz swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci zajęcia Wirtualnej klasy. 

Już dziś wybierz program rozwojowy Data Analyst i zdobądź kompleksową wiedzę na temat analizy i wizualizacji danych. 

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego Data Analyst zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy na stanowisku analityka danych:

 • znajomość kluczowych zagadnień statystyki, w tym tendencji centralnej, rozrzutu, korelacji i regresji
 • umiejętność napisania programu w Pythonie z użyciem zmiennych, funkcji, pętli i instrukcji warunkowych
 • zdolność interpretacji danych w Pythonie z użyciem tablic wielowymiarowych, manipulacji danych w pandas, korzystania z matematycznych funkcji biblioteki SciPy i uczenia maszynowego z użyciem Scikit-Learn
 • przeprowadzanie analizy danych z użyciem popularnych bibliotek Pythona
 • umiejętność programowania w R i pisania własnych skryptów oraz znajomość wyrażeń tego języka
 • umiejętność korzystania z modeli regresji liniowej i nieliniowej oraz technik klasyfikacji danych
 • opanowanie metod grupowania, w tym K-means, DBSCAN i grupowanie hierarchiczne
 • znajomość licznych narzędzi i technik analitycznych
 • umiejętność pracy z bazami danych SQL
 • stosowanie języków R i Python do celów analizy danych
 • tworzenie wizualizacji danych i dashboardów z użyciem Tableau i Power BI
 • wykorzystywać MS Excel do celów analizy biznesowej
 • zdolność praktycznego wykorzystania statystyki i analizy predykcyjnej w środowisku biznesowym

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  Wstęp do analizy danych

  Przegląd najważniejszych zagadnień z obszaru data analysis

 2. Szkolenie 2

  Analiza biznesowa z Excelem

  Wykorzystanie Excela do celów analizy danych

 3. Szkolenie 3

  Tableau Desktop

  Organizacja i wizualizacja danych, tworzenie dashboardów, przygotowanie do certyfikatu Tableau

 4. Szkolenie 4

  Power BI

  Wizualizacja danych

 5. Szkolenie 5

  Podstawy programowania i analiza danych z Pythonem

  Eksploracja, analiza i wizualizacja danych, tablice wielowymiarowe, uczenie maszynowe

 6. Szkolenie 6

  Data Science z R

  Wprowadzenie do programowania w R, statystyka, wykorzystanie R w data science, analiza regresji, grupowanie, wizualizacja danych

 7. Szkolenie 7

  Praca zaliczeniowa

  Projekt branżowy: opracowanie danych, budowa modelu, uszczegółowienie modelu, prezentacja danych

Data Science & AI

Zawartość

 • Ponad 150 godzin nauki: 7 szkoleń z zakresu analizy danych w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie 
 • dodatkowe szkolenia dla chętnych: Data Science w Biznesie, Wprowadzenie do Programowania, SQL
 • 15 projektów w poszczególnych obszarach data analysis
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów 
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn i IBM
 • przygotowanie do certyfikatu Tableau
 • dostęp do chmury IBM do celów szkoleniowych, w tym do IBM Watson 
 • praca zaliczeniowa - przygotowanie projektu opartego o realne dane

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z testu końcowego.

Program przygotuje Cię również do prestiżowego egzaminu certyfikacyjnego Tableau Desktop Certified Associate.

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ten program?

Czy program Data Analyst jest odpowiedni dla początkujących?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Mam problem z dostępem do jednego z kursów. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego programu. Z kim mam się skontaktować?