Promocja

Artificial Intelligence Engineer – Program rozwojowy

14 009 ocen
Data Science & AI
Data Science & AI

Artificial Intelligence Engineer to program rozwojowy obejmujący cykl 7 szkoleń realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze koncepcje i technologie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Program posiada akredytacje IBM oraz TensorFlow. Program przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego TensorFlow Developer Certificate. Program jest znakomitym wyborem dla osób rozpoczynających przygodę z uczeniem maszynowym, które aspirują do zdobycia pracy na stanowisku Artifical Intelligence Engineer.

200+ godzin nauki

5 360,00  4 410,00  netto

Język

angielski

Typ szkolenia

Program rozwojowy

szkolenie sztuczna inteligencja
Promocja
Artificial Intelligence Engineer – Program rozwojowy
Wyczyść

PayU Ratyjuż od: (oblicz)

Masz dodatkowe pytania?

Artificial Intelligence Engineer to program rozwojowy obejmujący cykl 7 szkoleń realizowany w całości online. Poznaj najważniejsze koncepcje i technologie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Program posiada akredytacje IBM oraz TensorFlow. Program przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego TensorFlow Developer Certificate. Program jest znakomitym wyborem dla osób rozpoczynających przygodę z uczeniem maszynowym, które aspirują do zdobycia pracy na stanowisku Artifical Intelligence Engineer.

Zapisz się na nasz kompleksowy program i opanuj uczenie maszynowe. Uczenie maszynowe to dziedzina zdobywająca niezwykłą popularność, która niesie za sobą ogromne możliwości biznesowe. Pozwala m.in. na lepsze zrozumienie potrzeb klientów, dokładną analizę podejmowanych przez nich decyzji i tworzenie innowacyjnych aplikacji rozpoznających obrazy. Program Artificial Intelligence Engineer powstał z myślą o osobach, które chcą zagłębić się w tę fascynującą dziedzinę z ogromnym potencjałem. Nasz program krok po kroku przeprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia uczenia maszynowego. Osoby zainteresowane programem AI Engineer powinny znać podstawy języka Python oraz statystyki. 

Ścieżka nauki została zaprojektowana tak, aby w logiczny i przystępny sposób prowadzić Cię przez kolejne zagadnienia. Dlatego Wstęp Do Sztucznej Inteligencji w przystępny sposób wprowadzi Cię w świat AI. Kurs Data Science – Python zapozna Cię z możliwościami płynącymi z wykorzystania machine learning w data science. Kurs Uczenia Maszynowego przekaże Ci dogłębną wiedzę na temat pracy ze sztuczną inteligencją i danymi. Szkolenie Deep Learning z KerasTensorFlow zapozna Cię ze specjalistycznym obszarem uczenia maszynowego, jakim jest uczenie głębokie. Twoją wiedzę w tym zakresie pogłębi następnie kurs Zaawansowane Uczenie Głębokie i Rozpoznawanie Obrazów. Następnie zapoznasz się z innym, szybko rozwijającym się obszarem uczenia maszynowego, jakim jest przetwarzanie języka naturalnego. Kurs podsumowujący pozwoli Ci wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce podczas pracy nad złożonym projektem z obszaru uczenia maszynowego. Szkolenie zapozna Cię m.in. z pandasPythonemNumPySciPy, R, IBM Watson, Keras, TensorFlow, Scala i Apache Spark. 

Oprócz tego czekają na Ciebie szkolenia dodatkowe (dla chętnych): Chatboty w IBM Watson, Uczenie maszynowe w R i Przyspieszone uczenie głębokie z GPU. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie, ściągnij sylabus programu dostępny na naszej stronie. 

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. Program przygotuje Cię również do prestiżowego egzaminu certyfikacyjnego TensorFlow Developer Certificate. 

Szkolenia wchodzące w skład programu rozwojowego opierają się na wykorzystaniu metody Online bootcamp. Łączy ona zalety bezpośredniego kontaktu z doświadczonym wykładowcą w wirtualnej klasie oraz nauki we własnym tempie z materiałów e-learningowych. Szkolenia są zorientowane bardzo praktycznie, zawierają dużą ilość ćwiczeń opartych o rzeczywiste dane biznesowe oraz naukę narzędzi używanych przez wiodące światowe firmy. 

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z mentorem i praktycznemu podejściu nasze szkolenia pozwalają skuteczniej przyswoić treści merytoryczne. W trakcie programu rozwojowego przygotujesz ponad 15 projektów w różnych obszarach uczenia maszynowego i data science oraz kompleksowy projekt zaliczeniowy, wykorzystujący wiedzę zdobytą w trakcie całego programu. Projekt zaliczeniowy jest oparty o realne problemy występujące w wybranych branżach i będziesz mógł go zaprezentować w swojej firmie jako potwierdzenie osiągnięcia wysokiego poziomu kompetencji w uczeniu maszynowym.  

Cały program w tym zajęcia z mentorem w wirtualnej klasie oraz wszystkie materiały są w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z tego programu konieczna jest więc znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2).  

Otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń wchodzących w skład programu Artificial Intelligence Engineer przez 12 miesięcy od daty zakupu. Masz w tym czasie nieograniczony dostęp do materiałów audiowizualnych do samodzielnej nauki i możesz swobodnie zapisywać się na odpowiadające Ci zajęcia wirtualnej klasy. 

Już dziś wybierz nasz kompleksowy program Artificial Intelligence Engineer, opanuj tajniki uczenia maszynowego i zdobądź prestiżowy certyfikat. 

Kompetencje

Po ukończeniu programu rozwojowego Artificial Intelligence Engineer zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy jako AI engineer:

 • wiedzę na temat znaczenia, celu, zakresu i zastosowania sztucznej inteligencji
 • projektowanie i tworzenie inteligentnych agentów oraz wykorzystywanie ich w praktycznych projektach AI: grach, modelach uczenia maszynowego, systemach opartych na wiedzy czy modelach probabilistycznych
 • znajomość kluczowych zagadnień programowania w Pythonie – m.in. typy danych, krotki, listy, słowniki, podstawowe operatory, funkcje
 • umiejętność pisania własnych skryptów w Pythonie i wykonywania podstawowej praktycznej analizy danych z użyciem Jupyter Notebook
 • dogłębną wiedzę na temat procesów data science: formułowania hipotez, testowania oraz przetwarzania, eksploracji i wizualizacji danych
 • przeprowadzać zaawansowane matematyczne i techniczne obliczenia z użyciem pakietów NumPy i SciPy oraz analizę danych z użyciem pakietu

  pandas

 • znajomość zagadnień związanych z modelami uczenia nadzorowanego i nienadzorowanego: regresji liniowej, regresji logistycznej, grupowania, redukcji wymiarowośc, K-NN i pipeline, silnika rekomendacji i modelowania szeregów czasowych
 • zrozumienie różnych aspektów TensorFlow, jego głównych funkcji, operacji i pipeline
 • znajomość zaawansowanych zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją: konwolucyjne, nawracające i głębokie sieci neuronowe czy wysokopoziomowe API

Program

Zajęcia opierają się o ścieżkę rozwoju zaprojektowaną tak aby efektywnie budować praktyczne umiejętności i kompetencje. Program obejmuje następujące szkolenia:

 1. Szkolenie 1

  Wprowadzenie do Sztucznej Inteligencji

  Terminologia i zastosowanie AI, wstęp do uczenia maszynowego

 2. Szkolenie 2

  Data Science z Pythonem

  Wykorzystanie Pythona w data science, web scraping, przetwarzanie danych

 3. Szkolenie 3

  Uczenie Maszynowe

  Uczenie nadzorowane i nienadzorowane, modelowanie szeregów czasowych, systemy rekomendacji, eksploracja tekstu

 4. Szkolenie 4

  Głębokie Uczenie z Keras i TensorFlow

  Konwolucyjne, nawracające i głębokie sieci neuronowe, regresja liniowa i logistyczna

 5. Szkolenie 5

  Zaawansowane Uczenie Głębokie i Rozpoznawanie Obrazów

  Klasyfikacja obrazów i wykrywanie obiektów

 6. Szkolenie 6

  Przetwarzanie Języka Naturalnego

  Uczenie maszynowe i głębokie w przetwarzaniu języka naturalnego, techniki rozpoznawania mowy

 7. Szkolenie 7

  Praca zaliczeniowa

  Projekt branżowy: opracowanie danych, budowa modelu, uszczegółowienie modelu, prezentacja danych

Data Science & AI

Zawartość

 • Ponad 200 godzin nauki: 7 szkoleń z zakresu uczenia maszynowego, w tym szkolenia z trenerem w wirtualnej klasie
 • 3 dodatkowe szkolenia dla chętnych: Chatboty w IBM Watson, Uczenie maszynowe w R, Przyspieszone uczenie głębokie z GPU
 • 15 projektów w poszczególnych obszarach uczenia maszynowego i data science
 • roczny dostęp do materiałów wideo, prezentacji w pdf, ćwiczeń i testów
 • certyfikat ukończenia programu po spełnieniu warunków od Simplilearn i IBM
 • przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego TensorFlow Developer Certificate
 • dostęp do chmury IBM do celów szkoleniowych w tym do IBM Watson
 • praca zaliczeniowa - przygotowanie projektu opartego o realne dane

Certyfikacja

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich kursów otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie programu. W przypadku większości kursów do zaliczenia potrzebna jest obecność na zajęciach wirtualnej klasy, odtworzenie określonej liczby materiałów wizualnych do samodzielnej nauki, uzyskanie pozytywnej oceny z samodzielnie wykonanego projektu oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z testu końcowego.

Program przygotuje Cię również do prestiżowego egzaminu certyfikacyjnego TensorFlow Developer Certificate

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa ten program?

Czy program Artificial Intelligence Engineer jest odpowiedni dla początkujących?

Gdzie i jak mogę uzyskać dostęp do materiałów do samodzielnej nauki?

Czy można przedłużyć czas dostępu do kursów wchodzących w skład programu?

Mam problem z dostępem do jednego z kursów. Z kim mam się skontaktować?

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tego programu. Z kim mam się skontaktować?